BU SİTE FARMASİ'NİN RESMİ SİTESİ DEĞİLDİR. RESMİ SİTEYE https://www.farmasi.com.tr/ ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Hakkımızda

FARMASİ 23 KADIN PROJE MÜDÜRÜ

    Merhaba ben  Seçil Çakır Evli 2 çocuk annesiyim.

    Bolu da yasıyorum Ev hanımıyım.

    Daha önce çalışma hayatım oldu ama çocuklarım dünyaya geldikten sonra onları bırakıp çalışamadım, Farmasi ile tanışmam tam anlamı ile pandemi döneminde oldu. Daha önce birkaç ürününü kullanıp memnun kaldım.

    Bu dönemde de ürünlerimin kapıma kadar uygun fiyata gelmesi bana cazip geldi. Farmasi ailesine katıldım ve bir çok ürününü kullanmaya başladım memnuniyetim daha da arttı.Bu arada araştırmaya da başladım ve bir çok fırsatını gördüm. Ürünlerimi uygun fiyata alıp ekip arkadaşları bulup hem kendim kazanacak hemde arkadaşlarım kazanacaktı bu beni çok heyecanlandırdı. İlk aylarda ekip arkadaşları buldum kazanmaya ve kazandırmaya başladım.
    Ama daha da büyüyüp güçlü ilerlemek için bir ışığa ihtiyacım vardı. Bunu da Büşra Büyükakça 23 Kadın projesini açıkladığı gün buldum.
Şimdi o proje ile daha güçlüyüm daha azimliyim. Eğitimlerle beraber kendimi daha çok geliştiriyorum. Korkularımı yeniyorum. Hedeflerime adım adım ilerliyorum
En büyük hedefim ise ayakları üzerinde durmayı isteyen bir çok kadının hayatına dokunup hayallerini gerçekleştirmelerini istiyorum.


Hakkımızda

FARMASİ 23 KADIN PROJE MÜDÜRÜ

  • Abone Ol
Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..